Poza tym, że lubię kolor zielony ...

     Interesuję się wieloma dziedzinami.

Od szeroko pojętej elektroniki, automatyki przez IT, biznes, rozwój osobisty, aż po wszystko, co związane z lataniem modelami zdalnie sterowanymi, samolotami, szybowcami, paralotnią.

Co jakiś czas będę tu dodawał jakieś tematy, które będę uważał za przydatne dla innych o podobnych zainteresowaniach.

Niestety (lub dobrze, że), nie interesuję się już od dłuższego czasu polityką, a nawet od 2016 roku nie mam telewizora w domu :-), więc o polityce nic tu nie będzie.

Biznes, marketing, rozwój osobisty

Strategie biznesowe, marketing, rozwój osobisty

Wiele lat prowadziłem własną działalność, będąc tylko nieświadomym samozatrudnionym, aż przyszedł moment, w którym trzeba było coś zmienić w swoim życiu, bo nie wyglądało ono, tak jak bym chciał. Wtedy też zrozumiałem, że mimo posiadania wiedzy specjalistycznej nie mam pojęcia o prowadzeniu firmy. Dlatego ostro wziąłem się za zgłębianie wiedzy biznesowo- marketingowej, jak się okazało po kilku latach — stało się to jedną z moich pasji. I właśnie w tym dziale, będę umieszczał tematy, które mogą zainteresować osobę przedsiębiorczą.

Elektronika i informatyka

Serwery i Debian

Tutaj co jakiś czas będę umieszczał informacje związane z Linuksem opartym na Debianie, ponieważ najczęściej wykorzystuje go w swoich aplikacjach

Ineligentny dom

Sterowanie inteligentnym domem

Tutaj co jakiś czas będę umieszczał informacje związane z elektroniką do sterowania domem opartej o Raspberry PI oraz moduły ESP.

Rozrywka i hobby

Paralotnia

Jestem początkującym pilotem paralotni, ale mam już jakieś spostrzeżenia i tutaj się nimi dzielę